ACTIVEHR

PRZYJAZNY PORTAL PRACY W UE

Profil działalności

ACTIVE-HR to  polskie przedsiębiorstwo świadczące usługi pośrednictwa pracy na jednolitym rynku Unii Europejskiej.  W podstawowym zakresie swojej działalności, świadczymy usługi związane z wyszukiwaniem ofert pracy oraz zatrudnieniem polskich pracowników w państwach  Unii Europejskiej.

Przedsiębiorstwo ACTIVE-HR bazuje na wieloletnich doświadczeniach  wynikających z realizacji setek projektów rekrutacyjnych  pracowników z Polski na unijny rynek pracy. 

ACTIVE-HR współpracuje  bezpośrednio z przedsiębiorstwami zarejestrowanym i funkcjonującym na europejskim rynku pracy. Przedmiotowa współpraca wyraża się wspólną strategią świadczenia usług pośrednictwa pracy oraz zatrudnienia rekomendowanych pracowników na najwyższym poziomie europejskim, zgodnie z prawem obowiązującym w poszczególnych państwach Unii Europejskiej.

ACTIVE-HR jest reprezentowany przez międzynarodowy personel posiadający właściwe przygotowanie oraz doświadczenie w zakresie rekrutacji polskich pracowników zgodnie z wymogami oraz oczekiwaniami europejskich pracodawców.

Personel ACTIVE-HR podejmuje i prowadzi korespondencje w języku polskim, niemieckim oraz angielskim.

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji, zapytaj personel ACTIVE-HR. W tym celu wypełnij i wyślij do nas formularz lubnapisz na adres office@active-hr.pl